Donovaly PolskiBus.com

PolskiBus uruchomił przystanek w PARKSNOW DONOVALY

 

Dostępne będą dwa kursy dziennie, dzięki temu Pasażerowie będą mogli wybrać dogodną dla siebie porę wyjazdu, poranną lub wieczorną. Autobus swój bieg zaczynać będzie w Warszawie na przystanku Metro Wilanowska o godzinie 8:00 oraz 17:45, w Radomiu będzie o godzinie 9:40 i 19:25, w Kielcach o 10:50 i 20:25, a z Krakowa odjedzie o 13:05 i 22:50. Z Donovaly do Polski autokary będą wyjeżdżać o godz. 3:15 i 10:25.

Sezon zimowych urlopów w pełni! Aby dodatkowo zainspirować Państwa do podróży w najatrakcyjniejszych cenach na rynku, wprowadzamy nowy przystanek w niezwykle popularnym kurorcie. Donovaly to fantastyczny kompleks narciarski oferujący niezapomniane wspomnienia, lecz nie zabraknie tam również atrakcji dla Podróżnych, którzy wolą wybrać się tam wiosną lub latem, kiedy szczególną popularnością cieszą się źródła termalne. Zapraszamy do rezerwowania komfortowych podróży na naszej stronie internetowej pod adresem www.PolskiBus.com – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

{gallery}2017/donovaly{/gallery}

PARKSNOW DONOVALY www.parksnow.sk – to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich na Słowacji. Usytuowany w przepięknej scenerii między Wielką Fatrą a Tatrami Niskimi oferuje najlepsze warunki zimowe w tym regionie! Na 11 km tras zjazdowych o zróżnicowanym stopniu trudności można poczuć się jak w raju. Do osobowe transportu narciarzy służy 14 wyciągów i kolejek narciarskich. W rejonie Zahradiste kursuje 4-osobowe krzesło a w rejonie Nova Hola kolejka TELEMIX ( na przemian 8-osobowa kolej gondolowa i 6-osobowe krzesełko). Przepustowość całego ośrodka znajdującego się na wysokości od 915 do 1402 m n.p.m. wynosi 14 100 osób/godz. Dla spragnionych adrenaliny polecamy wieczorną jazdę na oświetlonych stokach, przejażdżki psimi zaprzęgami i loty na paralotni. Specjalnie dla rodzin z dziećmi udostępniony jest największy dziecięcy FUNPARK w środkowej Europie. Instruktorzy i animatorzy czasu wolnego sprawią, że wasze pociechy przeniosą się do świata bajki! Bogactwo bazy gastronomicznej pozwoli wam poczuć smaki kuchni słowackiej i regionalnej. Dla piwoszy polecamy „Donovalsky Pivovar” gdzie warzonych jest 5 rodzajów piwa. W mini-browarze znajduje się także stylowa restauracja, kawiarnia oraz piekarnia J To jeszcze nie koniec, dla najwytrwalszych kręgielnie i dyskoteki rozpalające całe Donovaly. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *