SNOWEXPO

SNOW EXPO 2016 na stadionie PGE Narodowym w Warszawie

 

Pojawią się m.in. Andrzej Bargiel, Maciek Bydliński, Agnieszka Gąsienica Gładczan, Andrzej Osuchowski, Karolina Riemen, Marcin Szafrański…

Spotkanie z ANDRZEJEM BARGIELEM ski alpinistą, który w sierpniu pobił rekord świata zdobywając Śnieżną Panterę – odbędzie sięd dwukrotnie i będzie prowadzone przez dziennikarzy CANAL+. 

bargiel image006Z MAĆKIEM BYDLIŃSKIM – najbardziej utytułowanym polskim alpejczykiem ostatnich lat spotkanie poprowadzi DOMINIK SZCZEPAŃSKI, autor książki o wyprawie na Nanga Parbat Spotkamy się także z KAROLINĄ RIEMEN-ŻEREBECKĄ – narciarką dowolną specjalizująca się w skicrossie, Mistrzynią Polski, dwukrotną zimową olimpijką oraz AGNIESZKĄ GĄSIENICĄ GŁADCZAN, najbardziej utytułowaną narciarką alpejską ostatniej dekady. Nie zabraknię również ANDRZEJA OSUCHOWSKIEGO – narciarza ekstremalnego, przewodnika, instruktora. MARCIN SZAFRAŃSKI – dwukrotny olimpijczyk, komentator narciarskiego Pucharu Świata w telewizji Eurosport, przedstawi ideologię i praktykę indywidualnego dopasowania butów narciarskich. Będzie można zobaczyć jak wygląda takie działanie „na żywo” oraz wymienić się własnymi doświadczeniami, czy uzyskać profesjonalną poradę. Ale na tym nie koniec. Swoje prelekcje i pokazy w tym zakresie przedstawią również kolejni eksperci z „najwyższej półki”. Tomasz Kurdziel (Snow&More NTN), Michał Małecki (Ski Fanatic), Krzysztof Ślęzak (Dalbello) i Maksymilian Śpiewak (Sidas).

 

Misją wydarzenia SNOW EXPO jest pokazanie Polakom, że sezon zimowy zaczyna się już w październiku. Że sporty zimowe można uprawiać nie tylko podczas świąt, czy ferii. Że są miejsca w Europie i Polsce, gdzie znacznie taniej niż w szczytach sezonu można zażywać rozkoszy uprawiania zimowych atrakcji. I że na narty, snowboard, czy łyżwy można wyjechać kilka razy w sezonie. Odwiedzając strefę BIZNES i VIP Stadionu Narodowego podróżować będziemy po zimowej Europie. Bez winetek i pieszo. Poznamy kulturę każdego kraju, zimowe kurorty hotele i stacje narciarskie. Skosztujemy smakołyków regionalnych, wypróbujemy (!) sprzęt produkowany w poszczególnych krajach, a nawet samochody z napędem quattro.

{youtube}VcBXv2gy1B0{/youtube}

Nie zabraknie również drobnych akcesoriów, które będzie można kupić na miejscu.

Wg. badań CBOS ponad 66% Polaków deklaruje, że w ciągu ostatniego roku uprawiało sport. 11% z nich deklaruje zamiłowanie do sportów zimowych. To ponad 4 miliony osób! Co trzeci Polak twierdzi, że umie jeździć na nartach. Nic więc dziwnego, że Polacy stanowią prawie 40% turystów zimowych w Austrii. Choć jest to zaskakująca statystyka.

STREFA DZIECI Akademii Kusznierwicza,

Przygotowano również atrakcje dla najmłodszych. Akademia Kusznierewicza zorganizuje podczas SNOW EXPO 2016 specjalną STREFĘ DZIECI, pełną atrakcji dla najmłodszych i młodzieży. Zabawom, konkursom i… polowaniom na autografy sportowców nie będzie końca.

 

Więce na www.snowexpo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *