snowfest2017

SnowFest 2017 tym razem w Szczyrku

 

Czwarta już edycję SnowFest Festivalu została przeniesiona do Szczyrku, całkowicie też zrewolucjonizowano formułę zawodów jakie odbywają się w ramach festiwalu. Na szczycie skoczni Skalite staną drużyny narodowe, składające się z trzech zawodników. Sportowcy wystartują ramię w ramię z trzech najazdów, aby spotkać się na potężnym obiekcie śnieżnym, gdzie zmierzą się równolegle z trzema przeszkodami – potężną skocznią Big Air, brawurową kompozycją Raili oraz pięciometrowym Quarter Pipem. Poza pierwszymi dryżynowymi mistrzostwami Air Strike – czekają także indywidualne zawody Big Air.

Muzycznie będzie równie pysznie – wystąpią m.in. NERO, Pendulum, NU:Tone, P Money, Metroplane, A.Skillz, Ten Typ Mes, Łąki Łan, Gooral i wielu innych.

SnowFest Festival to idealna propozycja dla fanów dobrej muzyki, sportowych zmagań, a także czynnego podejścia do jazdy na nartach i na desce. Od 10-12 lutego na stokach w Szczyrku staną dzienne strefy relaksu, na których zagra m.in. DJ Benito. Ponadto chętni będą mogli skorzystać ze zniżki na skipass. Codziennie pojawiać się będą w innymi miejscu – 10 lutego na COS Skrzyczne, 11 lutego w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim , a 12 lutego na Beskid Sport Arena . O muzykę w strefach zadba DJ Benito & Firends. Przy muzyce można będzie szusować od 10 do 14.

Więcej na www.snowfest.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *