Mazowsze SPA


DW „ MAZOWSZE „
Sp. z o.o.
43-450 Ustroń, ul. Stroma 6
tel./fax. 33/854-26-59 , 33/857-72-71
e-mail: mazowsze@dwmazowsze.com
www.dwmazowsze.com

„Mazowsze SPA” położone jest w malowniczej Dolinie Potoku Jaszowiec, u stóp Czantorii oraz Równicy. Prowadzi organizację oraz przyjmowanie turnusów rehabilitacyjnych oraz turnusów odnowy biologicznej.
Ośrodek specjalizuje się w leczeniu i profilaktyce schorzeń układu krążenia, układu oddechowego, wad postawy, schorzeń kręgosłupa, dysfunkcji narządu ruchu, obrzęku limfatycznego oraz rehabilitacji pacjentek po zabiegu mastektomii. Posiada najnowocześniejszy sprzęt zabiegowy. Stosuje uznane techniki z zakresu specjalistycznej kinezyterapii, m. in.: terapię manualną, ćwiczenia indywidualne i wiele innych.
„Mazowsze SPA” dysponuje kompleksem rekreacyjnym z krytą pływalnią, na której prowadzi specjalistyczne zajęcia rehabilitacyjne. Do dyspozycji gości pozostaje 90 miejsc w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, telefonem i TV SAT. Na miejscu – sauny, solarium, jacuzzi oraz gabinet kosmetyczny z szeroką ofertą zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało oraz z zakresu medycyny estetycznej.
Mazowsze SPA proponuje również odnowę biologiczną: w latynoskich rytmach z nauką salsy, odchudzającą z zumbą – tanecznym aerobikiem, z rowerem górskim, z tenisem, z jogą hormonalną, a także turnusy aktywny dla prawdziwych facetów i nie tylko oraz dla wytrzymałych – Daj sobie wycisk. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych, wykwalifikowanych instruktorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *