zjazd-ok

Bedřichov

biegi-ok orczyk-ok
4,5 km 190 km 7
kamera      cennik

{tab Opis ośrodka}

Ośrodek narciarski Bedřichov znajduje się w środkowej części Gór Izerskich. Można tu jeździć na nartach na szerokich stokach o średnim i łatwym stopniu trudności. Dzięki temu trasy te są odpowiednie szczególnie dla rodzin z dziećmi i uczestników kursów narciarskich. Ośrodek – dysponujący wieloma urządzeniami służącymi do przemieszczania się – wyposażony jest w system sztucznego naśnieżania. W ofercie znajdziecie wieczorne jeżdżenie na nartach na wyciągu „Malinovka“. Parking wliczony w cenę, usytuowany jest tuż przy „Malinovce“.

NOWOŚCI
nowy, bezkontaktowy system odprawy biletowej Axcess – bramki i kasy = we wszystkich trzech ośrodkach obowiązuje jeden tzw. skipass specjalnie przygotowany teren na trasach zjazdowych
SKIARÉNA JIZERKY – to trzy ośrodki Tanvadský Špičák, Severák i Bedřichov, gdzie obowiązuje jeden skipass karta gościa JIZERKY CARD umożliwia skorzystanie z wielu zniżek na usługi w regionie /skipassy, bilety wstępu na basen w mieście Jablonec, tor bobslejowy w Janovie, Aquapark Babylón/ większa ilość połączeń tzw. ski busu, który kursuje między trzema ośrodkami i jest bezpłatny dla posiadaczy skipassu lub karty JIZERKY CARD

Lekcje w szkole narciarskiej odbywają się na wyciągach Malinovka i Pastviny, odpowiednie dla dzieci i dorosłych. Rezerwacje lekcji pod numerem telefonu +420 604 581 037. Bedřichov jest miejscowością, gdzie wejść można na specjalnie przygotowywane trasy do uprawiania narciarstwa biegowego o długości 80 km; to Izerska Magistrala Narciarska (czes. Jizerská magistrála). Na szlak wchodzi się w następujących miejscach: stadion Bedřichov, Nová louka – schronisko Šámalova chata, teren przy wieży widokowej Královka czy przełęcz na Maliníku.

Administratorem i zarządcą Izerskiej Magistrali Narciarskiej jest Jizerská OPS – tel. +420 483 380 034, www.jizerskaops.cz.

Galeria:

{gallery}czechy/Bedrichov/galeria{/gallery}

{tab Trasy i wyciągi}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *