zjazd-ok

Orava Snow

biegi-ok krzeslo-ok orczyk-ok gondola-ok
8.6 km   1 3 0
kamera      cennik

{tab Opis ośrodka}

 

galeria 8Ośrodek sportów zimowych ORAVA SNOW leży w najzimniejszej dolinie słowackiej w Orawskiej Lesnej. Ze szczytów tras narciarskich rozciąga się wyjątkowy widok na Orawę. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się słowackich ośrodków narciarskich. Oferuje bogaty wybór zróżnicowanych, szerokich i dobrze przygotowanych tras narciarskich. Konfiguracja naszych stoków i zakres usług jest jak gdyby stworzona do rodzinnej jazdy na nartach.
Do sezonu 2017/2018 wchodzimy z rozległymi inwestycjami w modernizację i rozwój ośrodka. Zbudowaliśmy drugi wyciąg krzesełkowy i zwiększyliśmy techniczną moc naśnieżania o 100%. 6 spośród 7 stoków jest wyposażonych w nowoczesną technologię systemu naśnieżania o łącznej długości 7,1 km. W ten sposób gwarantujemy funkcjonowanie całego ośrodka nawet przy braku naturalnego śniegu. Jednocześnie instalujemy nowy wyciąg narciarski, który zastąpi stary sprzęt i całkowicie modernizujemy system turnikietowy i kasowy, dzięki któremu możliwa będzie sprzedaż on-line. Bezpośrednio w ośrodku najbardziej rozwija się zakwaterowanie i dodatkowe usługi. Ośrodek na miejscu oferuje wszystkie usługi zimowego wypoczynku dla rodzin z dziećmi i zaawansowanych narciarzy bez konieczności codziennego dojeżdżania.

Ukształtowanie stoków jest idealne dla rodzin z dziećmi. Stok Lehotská oferuje szerokie i niewymagające trasy zjazdowe, 4-osobowy wyciąg krzesełkowy i 4 wyciągi narciarskie. Na stoku Kohútik znajdują się trasy zjazdowe o średnim i dużym stopniu trudności oraz nowy 4-osobowy wyciąg krzesełkowy.

Rodziny z dziećmi mogą skorzystać z wysokiej jakości usług szkółki narciarskiej, która dysponuje osobnym terenem narciarskim z wyciągiem dla dzieci. Na miłośników adrenaliny czeka snowpark.

Długość całkowita tras zjazdowych wynosi 8,5 km, przy czym sztucznie naśnieżanych jest 7,1 km.

Bezpośrednio przy trasie zjazdowej znajduje się restauracja samoobsługowa z internetem bezprzewodowym i leżakami do opalania. Do dyspozycji jest szkoła narciarska i snowboardowa, wypożyczalnia nart oraz serwis narciarski.
Tuż obok wyciągu krzesełkowego i obok restauracji znajduje się nowa strefa wellness i relaksu. Dla gości spa przygotowano szatnię damską i męską z prysznicami i toaletami. Wstęp do centrum wellness możliwy jest po wcześniejszej rezerwacji.

W ośrodku znajduje się również Serwis narciarski YETI, który oferuje:
– serwis narciarski i snowboardowy na profesjonalnej maszynie Wintersteiger
– woskowanie i polerowanie
– naprawianie ślizgu
– szlifowanie i zginanie krawędzi
– nanoszenie struktury ślizgu

Narciarstwo biegowe
Na miłośników biegów narciarskich w ośrodku czekają 3 km tras. Jeżeli ilość śniegu jest wystarczająca, jeden lub dwa razy w tygodniu trasy przygotowywane są do uprawiania biegów w stylu dowolnym. 


Galeria:

{gallery}slowacja/orava_snow_2017/galeria{/gallery}

{tab Mapa tras}

MapaOravaSnow

 

{tab Kontakt/Pogoda}

Orava Snow
tel. +421 918 975 414
www.oravasnow.sk

{mosmap centerlon=’19.14889’|centerlat=’49.35916499999999’|zoom=’12’| kml=’http://www.nanarty.info/osrodki.kmz’}

{/tabs}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *