nolimit

NO LIMIT KASPROWY 2017

 

W rywalizacji, która odbędzie się 25 marca, mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy narciarstwa alpejskiego. Aby zgłosić się do zawodów należy zarejestrować się na stronie internetowej oraz uiścić opłatę startową. Liczba miejsc jest ograniczona.

Pula nagród No Limit Kasprowy 2017 to 100 000 zł. Składają się na nią nagrody główne (wartość ponad 50 000 zł): 3 x Mercedes A 45 AMG do do trzymiesięcznego testowania, 6 x skipass PKL ważny od 12.2017 do 05.2018, 12 x talon na zakup zegarków w sklepie Lewanowicz Watches dla zwycięzców klasyfikacji TEAM-owej, 45 x nagrody dla zwycięzców poszczególnych kategorii indywidualnych. Pozostała część puli przeznaczona jest na konkursy i upominki dla wszystkich startujących zawodników.

– Kasprowy Wierch ma jedyne w Polsce trasy narciarskie o charakterze alpejskim, które umożliwiają zorganizowanie tak wymagających zawodów. Ze względu na duże zainteresowanie nimi, już w zeszłym roku wpisaliśmy je na stałe do naszego zimowego kalendarza sportowych wydarzeń. W ten sposób pragniemy przypominać o tradycji Kasprowego Wierchu – przedwojennych i powojennych rywalizacjach rozgrywanych na stokach Hali Goryczkowej, odbywających się na słynnych trasach
FIS 1 i FIS 2 – mówi Patryk Białokozowicz, członek zarządu Polskich Kolei Linowych.

{youtube}NRhQIgaRJJM{/youtube}

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.nolimitkasprowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *